Jak zrobić loki afro – najlepsze sposoby.

Czy jesteś gotowa, aby zmienić swoje włosy w najlepsze loki afro? Jeśli masz proste włosy to możesz zmienić je w najlepsze loki afro, stosując się tylko do kilku najprostszych i najlepszych sposobów na zrobienie loków afro.

Istnieje wiele kobiet, które mają naturalne kręcone włosy, ale nie wiedzą, jak zrobić loki afro, ale jeśli jesteś wśród nich, to musisz przeczytać ten artykuł. Podpowiem Ci najlepsze sposoby na zrobienie loków afro dla Twoich włosów.

Stwórz bazę dla loków afro

Najlepszym sposobem na stworzenie bazy pod loki afro jest użycie prostownicy lub lokówki do prostowania włosów. Jeśli nie masz prostownicy to możesz użyć lokówki.

Użyj lakieru do włosów

Teraz nadszedł czas, aby użyć lakieru do włosów. Spray będzie utrzymywał włosy przez długi czas. Najlepszy spray to ten, który zawiera dużo żelu.

Nałóż żel

Kiedy już skończysz z lakierem, możesz nałożyć na włosy żel. Upewnij się, że żelu jest dużo. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy były błyszczące, możesz nałożyć na nie piankę.

Rozczesz włosy

Po zastosowaniu wszystkich rzeczy, a następnie czesać włosy. Zacznij od dołu i przeczesać każde pasmo dokładnie i upewnij się, że włosy są rozczesane prawidłowo.

Wykończ swoje loki afro

Jeśli chcesz, aby Twoje włosy były błyszczące, to możesz zastosować trochę kremu do włosów na włosy. Nie zapomnij użyć grzebienia do rozczesania włosów.

Wnioski:

Mam nadzieję, że spodobają Ci się najlepsze sposoby na zrobienie loków afro. Teraz możesz łatwo zrobić loki afro, postępując zgodnie z podanymi krokami.