Kobiety celebrytki, które dorastały z nami

Widzieliśmy tak wiele celebrytów, którzy dorastali z nami, ale tylko kilka z nich to ci, którzy dorastali z tymi samymi wartościami, które mamy. Spójrzmy na listę kobiet celebrytów, które dorastały z nami.

1. Nia Long

Nia Long urodziła się 15 maja 1980 roku w USA. Jest amerykańską aktorką i producentką, a swój debiut aktorski zaliczyła w serialu “Living Single” w 1996 roku. Pojawiła się w serialu “The Practice” w 1998 roku, a następnie grała rolę “Mimi” w serialu “A Different World” od 1999 do 2002 roku.

Pojawiła się również w serialu “The Parkers” oraz “Law and Order”.

2. Kim Kardashian

Kim Kardashian urodziła się w 1984 roku w Los Angeles, w Kalifornii, w USA. Jest modelką i osobowością mediów społecznościowych. Jest również założycielką “Kardashian empire”.

Jest żoną Kanye Westa i matką North West i Saint. Swoją karierę rozpoczęła od modelingu, a następnie została gwiazdą telewizji reality.

3. Beyonce

Beyonce urodziła się w 1981 roku w Houston w Teksasie w USA. Jest piosenkarką i autorką tekstów oraz muzykiem. Jest również główną wokalistką zespołu “Destiny’s Child”.

Beyonce zadebiutowała solo albumem “Dangerously in Love” w 2003 roku. Album okazał się również hitem.

4. Aishwarya Rai Bachchan

Aishwarya Rai urodziła się w 1973 roku w Jodhpur w Indiach. Jest bollywoodzką aktorką i byłą Miss Świata.

Swoją karierę rozpoczęła od filmu “Maa” w 1983 roku. W 1994 roku zdobyła tytuł Miss World. Wystąpiła również w filmie “Hum Dil De Chuke Sanam” w 1999 roku.

5. Kaley Cuoco

Kaley Cuoco urodziła się 7 marca 1982 roku w Nowym Jorku. Jest amerykańską aktorką, gospodarzem telewizyjnym i modelką. Wystąpiła w serialach “8 prostych zasad” i “The Big Bang Theory”.

6. Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence urodziła się 2 grudnia 1990 roku w Denver, Colorado, USA. Jest hollywoodzką aktorką, modelką i pisarką. Zdobyła kilka nagród.

Jest główną aktorką filmu “Winter’s Bone”. Wystąpiła również w filmie “X-Men: Pierwsza klasa”.

7. Amy Adams

Amy Adams urodziła się 12 października 1979 roku w Oklahoma City, Oklahoma, USA. Jest hollywoodzką aktorką i modelką.

Swoją karierę rozpoczęła od filmu “American Pie” w 1999 roku. Wystąpiła również w filmach “Mumia powraca” i “Junebug”.

8. Kim Kardashian