Zadbaj o układ pokarmowy z Miksturą Słoneckiego
Domowe receptury

Mikstura Słoneckiego na oczyszczenie przewodu pokarmowego!

Dobra kondycja organów układu pokarmowego, decyduje o naszym zdrowiu, ale również samopoczuciu. W sytuacji w której narządy ludzkiego organizmu są zanieczyszczone toksynami różnego pochodzenia, nie spełniają one przypisanych im funkcji….

Dobra kondycja organów układu pokarmowego, decyduje o naszym zdrowiu, ale również samopoczuciu. W sytuacji w której narządy ludzkiego organizmu są zanieczyszczone toksynami różnego pochodzenia, nie spełniają one przypisanych im funkcji. Jeżeli pragniecie zadbać o swoje zdrowie i uchronić się przed schorzeniami wątroby, trzustki czy żołądka mamy dla Was rozwiązanie – miksturę Słoneckiego. W dzisiejszym artykule poświęcimy jej nieco więcej uwagi.

Kilka słów o twórcy

Józef Słonecki, twórca Mikstury Słoneckiego to dyplomowany bioenergoterapeuta, który jest autorem licznych książek o tematyce zdrowotnej. Oprócz pisania, Słonecki prowadzi również gabinet w Strzelcach Opolskich gdzie świadczy swoje usługi.

Mikstura Słoneckiego

Ta niezwykła mieszanka może skutecznie oczyścić przewód pokarmowy, jednocześnie wspomóc pracę takich organów jak: żołądek, wątroba czy trzustka. Do jej przygotowania potrzebne będzie po 10 ml, poniższych składników:

  • OLEJ (oliwy z oliwek, oleju lnianego, z kukurydzy lub pestek winogron ),
  • ALOCIT (tzw. roztwór wodny z soku aloesu, zamiennikiem może być ekstrakt z pestek grejpfruta), wystarczy połączyć czysty sok aloesowy z przefiltrowaną wodą w stosunku 1:1,
  • SOK Z CYTRYNY.

Właściwy sposób przygotowania

Kiedy nadejdzie wieczór wyciągamy porcelanowe lub szklane naczynie (najlepiej wykonane z ciemnego szkła), do którego wlewamy powyższe składniki. Pamiętajcie, aby nie mieszać tych składników, tylko odstawić je na całą noc! Kiedy nadejdzie ranek należy wypić miksturę Słoneckiego na czczo, przez następny pół godziny nie jemy, ani niczego nie pijemy. Mieszankę należy stosować codziennie, przez 7 dni.

CZYTAJ TAKŻE: Dieta na wzmocnienie włosów oraz paznokci

Ważna jest obserwacja

W trakcie 7 dniowej kuracji obserwujcie jak wasz organizm reaguje na mieszankę, w razie własnych potrzeb możecie zmniejszyć dawkę składników. Przykładowo jeśli zauważycie gwałtowne objawy przesilenia chorobowego, świadczące o toczącym się stanie zapalnym w organizmie przerwijcie kurację do momentu, aż objawy ustąpią. Po tym czasie może wznowić kurację przyjmując ¼ porcji, którą należy zwiększać z każdym dniem.

Kuracja, a leki na czczo

Jeżeli chorujecie na tarczycę, lepiej stosujcie miksturę Słoneckiego na wieczór. Mieszanka może utrudniać stabilzację hormonów T3 i T4. Jeżeli stosujecie inne lekki na czczo, możecie je przyjąć po upływie godziny od spożycia mieszanki oczyszczającej.

Poznaj RYCYNOWE, DOMOWE RECEPTURY!

Published: 11/03/20

Comments are closed.