Porady kosmetyczne dla kobiet – jak pozbyć się wąsów z uszu

Kobiety zawsze starają się ukryć swoje włosy w uszach. Ale najbardziej denerwującą częścią jest to, że uszy kobiet mają trzepaki, które są nie tylko nieestetyczne, ale również bardzo drażniące. Nie tylko kobiety cierpią na ten problem, mężczyźni również mają ten problem. Tak więc, lepiej jest znać sztuczki, aby pozbyć się tych wiskersów z uszu.

1. Użyj oleju kokosowego

Olej kokosowy jest jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się wąsików z uszu. Sekret tkwi w tym, że olej kokosowy jest świetnym środkiem antyseptycznym i antybakteryjnym. Kiedy zastosujesz olej kokosowy na uszy, oczyści on uszy i zabije bakterie, które mogą być odpowiedzialne za wzrost wąsików usznych.

2. Użyj Aloe Vera

Aloes jest kolejnym niesamowitym środkiem na pozbycie się wiskersów z uszu. Jest to jeden z najlepszych domowych środków do leczenia różnych problemów. Aloes zawiera właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Możesz zastosować żel z aloesu bezpośrednio na uszy, aby pozbyć się wąsów usznych.

3. Użyj octu jabłkowego (Apple Cider Vinegar)

Ocet jabłkowy z cydru jest również naturalnym rozwiązaniem, aby pozbyć się wąsów z uszu. Ocet jabłkowy cydr ma właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. Możesz użyć octu jabłkowego do zmieszania w swoim zwykłym żelu pod prysznic i namoczyć w nim swoje uszy. Po umyciu uszu letnią wodą, pomoże to usunąć wąsik uszny.

4. Użyj olejków eterycznych

Olejki eteryczne są również jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się wąsów usznych. Możesz użyć kilku kropli olejku eterycznego na uszach i masować je. Masuj uszy olejkami eterycznymi przez kilka minut. Upewnij się, że używasz oleju nośnego i unikaj używania oleju migdałowego, ponieważ to tylko pogorszy sytuację.

Wnioski:

Stosując się do tych 4 wskazówek, z pewnością pozbędziesz się wąsów usznych i uzyskasz piękną i gładką skórę.