Poznajcie Priorin Extra!
Włosy

Priorin Extra opinie

W wielu aptekach, a także drogeriach może spotkać się z suplementami diety o różnym przeznaczeniu. Temat włosów jest dla nas ważny, więc postanowiliśmy poświęcić uwagę jednemu z nich – Priorin…

W wielu aptekach, a także drogeriach może spotkać się z suplementami diety o różnym przeznaczeniu. Temat włosów jest dla nas ważny, więc postanowiliśmy poświęcić uwagę jednemu z nich – Priorin Extra, którego zadaniem jest przyśpieszenie porostu włosów. O tym co ma do zaoferowania, dowiecie się z dzisiejszego artykułu!

Priorin Extra – co to właściwie jest?

Priorin Extra to popularny suplement diety w postaci kapsułek, zawierający takie składniki tak: proso, I-cysteina, biotyna czy kwas pantotenowy. Został stworzony z myślą o osobach narażonych na stres oksydacyjny, których gospodarka hormonalna jest zaburzona. Głównym celem suplementu jest głębokie odżywienie cebulek włosa od wewnątrz, zapobieganie ich wypadaniu, a także odbudowa ich struktury, przyśpieszenie wzrostu. Zatem dla kogo jest stworzony? Produkt powinien być stosowany przez osoby narażone na długotrwały stres, z zaburzoną gospodarką hormonalną, jako naturalny suplement diety, podczas zmian pór roku (głównie w okresie wiosenno-jesiennym).

Jak stosować?

Priorin Extra należy stosować przez minimum 3 miesiące, aby uzyskać najbardziej optymalne efekty kuracji. Zaleca się spożywanie 2 kapsułek suplementu, podczas głównego posiłku. Kapsułki należy popić szklanką wody.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Białko na porost włosów – odżywka proteinowa

Priorin Extra – opinie

Priorin Extra ma stosunkowo dobrą opinie, ponieważ zapewnia optymalną pielęgnacje i regeneracje włosa od wewnątrz. Regularne stosowanie produktu sprawia, że włosy stają się gęstsze, mocniejsze, wraca ich naturalny blask, a przede wszystkim są odporne na działanie czynników zewnętrznych

Czy istnieją przeciwwskazania?

Tak jak większość suplementów diety, tak i Priorin Extra ma pewne ograniczenia. Niestety produkt nie powinien być stosowany przez:

  • Osoby poniżej 12-roku życia,
  • Kobiety w ciąży,
  • Kobiety karmiące piersią,
  • Osoby u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Odpowiednie przechowywanie

Priorin Extra należy przechowywać w niewidocznym i niedostępnym miejscu dla dzieci. Optymalna temperatura przechowywania dla tego suplementu to 15-25 °C. Produkt powinien znajdować się w suchym i ciemnym miejscu. Nie należy stosować produktu po upływie terminie ważności (tj. ostatni dzień danego miesiąca).

Poznaj RYCYNOWY sposób na WŁOSY!

Published: 23/02/20

Comments are closed.