Modne paznokcie: Poznaj top manicutre tej wiosny!
Paznokcie

Trendy wiosna 2020: 5 pomysłów na modne paznokcie

Wiosna zbliża się do nas co raz większymi krokami! Ten szczególny czas to okres wielu zmian, zarówno w naszej garderobie jak i fryzurze. Oczywiście jest to równie dobry moment na…

Wiosna zbliża się do nas co raz większymi krokami! Ten szczególny czas to okres wielu zmian, zarówno w naszej garderobie jak i fryzurze. Oczywiście jest to równie dobry moment na zmianę manicure’u. Zatem jakie trendy będą królować podczas nadchodzącej wiosny? Przedstawiamy Wam 5 pomysłów na modne paznokcie!

Ach te trendy!

W ostatnich miesiącach na salonach królowały szylkretowe paznokcie (inspirowane skorupą żółwia), a także perłowy manicure. Może i jest on prosty w wykonaniu, ale daje niesamowity efekt WOW. Oczywiście wiosna to nie tylko czas zmian, ale i bogactwo kolorów, które inspirują to stworzenia zupełnie nowego manicure. Zatem jakie paznokcie będą modne tej wiosny?

  • PO PROSTU KOSMOS!

Z całą pewnością pierwszym pomysłem na modne paznokcie tej wiosny, będzie manicure inspirowany horoskopem, astrologią, a także gwiazdami! Na paznokciach (i to obowiązkowo!) muszę się znaleźć miniaturowe planety, księżyce, symbole znaki zodiaków. Po prostu kosmos!

  • KRYSZTAŁY

Były modne jesienią, zimą, będą także wiosną! Wykonanie Crystal Nails wymaga sporo cierpliwości, doświadczenia i czasu, ale z całą pewnością dla tak, zjawiskowego efektu warto.

  • NIE MA TO JAK SKITTLES

Z całą pewnością Skittles Nails zasługują na tytuł modnych paznokci! Dlaczego? Ten manicure nie tylko doskonale prezentuje się na dłoniach, ale jest też szybki w wykonaniu. Do jego stworzenia potrzebujecie pięciu, cukierkowych, soczystych lakierów. Każdy paznokieć pomalujcie innym kolorem i va là – gotowe!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Dieta na wzmocnienie włosów oraz paznokci

  • OMBRE

Drogie Panie, z całą pewnością Ombre Manicure będzie królował kolejny sezon. Tu pełna dowolność łączenia ciepłych, żywych kolorów! Możecie też zaszaleć z mieniącymi się lakierami, totalna dowolność.

  • STILETTO CZY LIPSTICK NAILS?

Miejsca starczy dla obu! W obu przypadkach kształt paznokcia budzi kontrowersję. W przypadku Lipstick Nails są one ścięte tylko z jednej strony, przypominając kształt szminki. Z kolei Stieletto to paznokcie zakończone w ostry szpic, nie mówimy tu o tradycyjnych migdałkach. Drogie Panie, wybierzcie taki kształt z którym będziecie czuć się dobrze.

Pamiętajcie wybór pomysłu na modne paznokcie to kwestia indywidualna! Podczas regularnego malowania paznokci nie zapomnijcie o odpowiedniej pielęgnacji płytki paznokcia oraz skórek wokół. Doskonałym pomysłem jest stosowanie olejku rycynowego, który wzmocni paznokcie, a także doskonale je odżywi.

Poznaj RYCYNOWY sposób na PAZNOKCIE!

Published: 25/02/20

Comments are closed.