Soeks Tester opinie z którymi musisz się zapoznać!
Wybór redakcji

Urządzenie do pomiaru azotanów Soeks Tester – poznaj opinie!

Podczas codziennych zakupów soczyste owoce i warzywa kuszą nas kolorem, zapachem czy wyglądem. Nie czytając etykiet wybieramy nieświadomie produkty, zawierające azotany i azotyny, które mogą odbić się na naszym zdrowiu….

Podczas codziennych zakupów soczyste owoce i warzywa kuszą nas kolorem, zapachem czy wyglądem. Nie czytając etykiet wybieramy nieświadomie produkty, zawierające azotany i azotyny, które mogą odbić się na naszym zdrowiu. Zatem jak sprawdzić czy poziom tych chemicznych związków jest w granicach normy? W dzisiejszym artykule przedstawimy opinie o Soeks Tester, profesjonalnym urządzeniu do pomiaru azotanów.

Azotany, azotyny – co to właściwie jest?

Azotany, podobnie jak azotyny to pochodne kwasu azotowego. Te pierwsze pochodzą od kwasu azotowego (V) HNO3, a drugie od kwasu azotowego (III) HNO2. Liczba atomów tlenu, z którymi związany jest dany azot w chemicznej substancji, oddziałuje na jej właściwości. Te chemiczne związki występują w warzywach, owocach, produktach garmażeryjnych, a także nabiale. Odpowiadają one za kolor produktów spożywczych, a także przedłużają ich datę ważności.

Jak wpływają na zdrowie?

Można uznać, że azotany są w miarę bezpieczne dla ludzkiego organizmu, inaczej się sprawy mają w przypadku azotynów. Spożywane w dużych ilościach stają się toksyczne, przez co mogą działać rakotwórczo, uszkadzać wątrobę, prowadzić do owrzodzeń, krwawienia jelit, podrażnienia błony śluzowej układu pokarmowego. W szczególności na ich toksyczne działanie narażone są dzieci, kobiety w ciąży, osoby starsze, a także przewlekle chore.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dieta w trosce o zdrowe włosy

Na ratunek Soeks Tester!

Jeżeli nie wiecie ile azotanów i azotynów zawierają warzywa, owoce i inne produkty spożywcze, a nie chcecie spożywcach ich w nadmiarze warto wyposażyć się w urządzenie, które może określić ich poziom. Soeks Tester, taki jak Ecovisor F4 to tester żywności, który pozwala na przebadanie ponad 50 warzyw i owoców, a także produktów dla dzieci! Ponadto urządzenie pozwala również zbadać promieniowanie jonizujące, elektromagnetyczne, a także jakość wody i ilość zanieczyszczeń w niej pływających.

Sokes Tester: opinie

Zastanawiasz się jakie opinie posiada Sokes Tester? W naszych oczach wypada jak najbardziej pozytywnie! Jego skuteczność została potwierdzona przez akredytowane laboratorium w Polsce. Urządzenie to posiada certyfikat CE! Ponadto warto pamiętać, że urządzenie jest również trwałe! Po każdym pomiarze samo się kalibruje, właśnie dlatego nie wymaga dodatkowych przeglądów serwisowych.

Poznaj RYCYNOWE, DOMOWE RECEPTURY!

Published: 22/02/20

Comments are closed.