Jak przeprowadzić rytuał oczyszczania mieszkania?
Domowe receptury

Wiosenne porządki: rytuał oczyszczania Białą Szałwią!

Większość z Was rozpoczęła już przygotowania do nieco cieplejszej pory roku. Poczyniliście porządki nie tylko w waszych szafach, samochodach, ale także mieszkaniach. Jeżeli jednak z tematem wiosennych porządków jesteście nieco…

Większość z Was rozpoczęła już przygotowania do nieco cieplejszej pory roku. Poczyniliście porządki nie tylko w waszych szafach, samochodach, ale także mieszkaniach. Jeżeli jednak z tematem wiosennych porządków jesteście nieco w tyle, w dzisiejszym artykule opowiemy na czym polega rytuał oczyszczania Białą Szałwią, który z całą pewnością oczyści wasze mieszkania i samopoczucie ze złej energii.

Magiczna, Biała Szałwia

Biała Szałwia to ziele, które jest uznawane przez Indian Nawajo jako święte. Przypisuje mu się zdolność oczyszczania pomieszczeń, a także osób z negatywnej energii i ochronę przed nią, oddalania bytów astralnych, a także odpieranie rzuconych czarów i uroków. Indianie Nawajo wierzą, że Biała Szałwia uzdrawia ciało, umysł, a także duszę.

Obecnie jest ona uprawiana w południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych, na suchych, słonecznych terenach. Charakteryzuje się wysoką łodygą, a także białym kolorem liści. Współcześnie używana jako kadzidło podczas różnych ceremonii, uroczystości.

Rytuał oczyszczania Białą Szałwią – dla kogo?

Rytuał oczyszczania Białą Szałwią powinno przeprowadzić się w takich sytuacjach jak:

  • Napięta atmosfera w domu,
  • Podczas przeprowadzki do nowego mieszkania, domu,
  • Kupna używanych przedmiotów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Jaki olej do masażu wybrać?

Jak wygląda rytuał?

Do przygotowania rytuału oczyszczania Białą Szałwią potrzebne będą:

  • Biała Szałwia,
  • Biały talerzyk (odporny na wysoką temperaturę),
  • Biała świeca,
  • Kadzidełko lub olejek zapachowy.

Rytuał oczyszczania Białą Szałwią

Przygotowałeś już składniki? To dobrze, teraz posprzątaj w swoim mieszkaniu. Nieuporządkowane rzeczy mogą wprowadzić dodatkowy chaos energetyczny. Gotowi? No to zaczynamy.

W pierwszej kolejności pozamykaj wszystkie okna w mieszkaniu, domu. Następnie zapalając Białą Świecę poproś Anioła Opiekunka o wsparcie i pomoc w dokonaniu tego rytuału i wypowiedz intencję (na przykład: oczyszczam mieszkanie z negatywnej energii, chorób). Zapal Białą Szałwię i zdmuchnij płomień. Pozwól, aby biała szałwia się żarzyła. Jeżeli mieszkasz w domu oczyszczaj go od piwnicy w kierunku strychu, nie omijając żadnego pomieszczenia. W przypadku mieszkania oczyszczaj je od drzwi wejściowych w przeciwnym kierunku do wskazówek zegara. Gęsty tym świadczy o dużym zanieczyszczeniu negatywną energią. Po zakończeniu okadzania podziękuj Aniołowi za pomoc, otwórz okna, by negatywna energia tkwiąca ze ścian została uwolniona. Aby pozytywna energia powróciła do domu, zapal kadzidełko bądź olejek eteryczny. Po całym rytuale wybierz się na spacer, który pomoże oczyścić Twoje ciało i duszę z negatywnych wibracji.

Poznaj RYCYNOWE, DOMOWE RECEPTURY!

Published: 10/02/20

Comments are closed.